usługi

Centrum Konferencyjno Wystawiennicze StrefArt to nowocześnie zaprojektowana przestrzeń industrialna, przystosowana do celów konferencyjno szkoleniowych oraz wystawienniczych. CKW StrefArt z uwagi na swoją architekturę i dogodne położenie jest prestiżową propozycją dla świata biznesu. Wyposażona w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz mobilną widownię, która pomieści ok. 80-100 gości, stanowi wysokiej klasy powierzchnię gotową do wynajmu.

Pomieszczenia zostały usytuowane na dwóch poziomach:

poziom 0 – PARTER powierzchnia ponad 231,88 m2 wraz z pomieszczeniami tj.: szatnią, WC / kobiet, mężczyzn, oraz osób niepełnosprawnych /, pomieszczeniem technicznym, magazynem galerii i jej zapleczem. 

poziom I - PIĘTRO powierzchnia ponad 133,79 m2 znajdujący się nad częścią pomieszczeń galerii, do którego prowadzą surowe w formie betonowe schody w całości podświetlane.

CKW StrefArt zajmuje łącznie 365,67 m2

OFERUJEMY PAŃSTWU:

  • nowoczesne zaplecze techniczne,
  • niezbędny sprzęt do organizacji każdej imprezy / stoiska, podesty, scenę, itp. /,
  • profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i obsługę.,
  • projektowanie i drukowanie wszystkich materiałów poligraficznych / zaproszeń, plakatów, bannerów, elementów dekoracji, aż po kartki z podziękowaniami /,
  • przygotowanie wydruków prac na wystawy i prezentacje produktów.

W zakres naszych usług wchodzi między innymi organizacja: wystaw, spotkań biznesowych i prasowych, spotkań integracyjnych wzbogaconych o wydarzenia artystyczne, niestandardowych warsztatów i prezentacji, oraz eventów.

PONADTO:

Zajmujemy się logistyką i cateringiem oraz kompleksowym projektowaniem konferencji i eventów. Na życzenie Klientów rezerwujemy miejsca hotelowe dla gości, parkingi oraz transport. Wnętrza świetnie sprawdzają się równie podczas: konferencji, mini targów, imprez firmowych, premier produktów, bankietów i śniadań prasowych, pokazów mody, szkoleń i rekrutacji, sesji zdjęciowych.

CKW StrefArt dysponuje dogodnymi miejscami parkingowymi oraz możliwością skorzystania z oferty Klubu Fitness.

Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces, od pierwszego kontaktu, poprzez pomoc w organizacji spotkania, po jego zakończenie przebiegał w przyjacielskiej atmosferze.

W sprawie dodatkowych pytań lub rezerwacji prosimy o kontakt:

 

Mirella Jezierska – koordynator CKW StrefArt

tel. kom. 505 090 037, e-mail:mirella@ksse.com.pl 

ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy

 

 

 

wizualizacja przestrzeni